Uspehi - Allflex plate

USPEHI

Tekmovalci v svetovnem pokalu obeh paralelnih disciplin deskanja na snegu so dokazali, da je plošča Allflex med najboljšimi tovrstnimi izdelki na svetu, saj so z njo v zadnjih dveh sezonah osvojili večino stopničk.

Na OI v Sočiju 2014 so tekmovalci s ploščami Allflex osvojili šest medalj (od dvanajstih):

- Vic Wild je osvojil zlato medaljo v paralelnem slalomu in paralelnem veleslalomu.

- Žan Košir je osvojil bronasto medaljo v paralelnem veleslalomu.

- Dekleta so v paralelnem veleslalomu osvojila vse tri medalje: Patrizia Kummer zlato, Tomoka Takeuchi srebrno in Alena Zavarzina bronasto.

Na svetovnem prvenstvu v Lachtalu 2015 pa so tekmovalci s ploščami Allflex osvojili pet medalj:

- V paralelnem veleslalomu je Andrej Soboljev dobil zlato medaljo, Žan Košir pa srebrno.

- V paralelnem slalomu je Rok Marguč osvojil bronasto medaljo.

- Med dekleti je v paralelnem veleslalomu Alena Zavarzina osvojila srebrno, Tomoka Takeuchi pa bronasto medaljo.

Največji dosežek tekmovalcev s ploščami Allflex na eni tekmi doslej je prvih osem mest v paralelnem vesleslalomu na Rogli 2015.

V smučarskih kategorijah alpskih disciplin je zaradi ščitenja lastnih znamk nemogoče priti v konkurenco svetovnega pokala brez finančnih vložkov.

V smučarskih disciplinah smo se orientirali na mlajše tekmovalce predvsem skandinavskih držav in tudi nekaterih drugih.

Koncept sistema Allflex stalno nadgrajujemo in večina novosti je bila pozitivnih. Z razvojem in izboljšavami bomo nadaljevali v zadovoljstvo smučarjev in deskarjev. Naš cilj je ponuditi naše izdelke čim več smučarjem in deskarjem.